Güneş Tutulması Meditasyonu ve Yeni Ay Ritüeli – 1 Eylül 2016
Güneş Tutulması Meditasyonu ve Yeni Ay Ritüeli – 1 Eylül 2016

Güneş Tutulması Meditasyonu ve Yeni Ay Ritüeli – 1 Eylül 2016

1 Eylül Perşembe günü Güneş tutuluyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir yeni aydır. Ama normal bir yeni aya kıyasla çok daha güçlü etkiler, enerjiler barındırır.

Bu yeni ayın ve Eylül ayının astrolojik detaylarını dinlemek, kendine odaklanmak ve yeni niyetler belirlemek isteyenleri meditasyonumuza bekliyorum.

Yeni ay meditasyonumuzda önce astrolojik enerjileri öğreniyoruz.
Evrende rüzgar nereden esiyor? Ben bunu nasıl kullanabilirim?” sorusunun cevabını arıyoruz.
Uygulamalar, hikayeler, örnekler, filmler, sorular evrendeki mevcut enerjiyi öğrenmek, anlamak ve deneyimleyebilmek için…
Farklı meditasyonlar ile zenginleşecek uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Detaylar için aşağıdaki AKIŞ bölümüne göz atmayı ihmal etmeyin!

Tarih: 1 Eylül 2016 Perşembe saat 19:40-21:00 arası
Ücret: 
80 TL
Kayıt olmak için:
BodyFit Türkiye Nişantaşı stüdyomuza 0 212 232 77 01 nolu telefondan ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

AKIŞ:

  • Tüm akışın en önemli bileşeni evrende oluşan enerjiyi ve bunu nasıl kullanabileceğimizi anlamak. Öncelikle oluşan astrolojik etkileri ve bunu nasıl kullanabileceğimizi dinliyoruz. Bu nedenle tam vaktinde yerinizi almış olmaya gayret ederseniz hepimiz için harika olacaktır.
  • Açıklamaların ardından meditasyonumuz için derin bir gevşeme haline geçiyoruz.
  • Gelirken olabildiğince rahat kıyafetlerle gelmenizi tavsiye ederiz. Yanınızda kıyafet getirebilirsiniz. Soyunma odalarımızda değiştirebilirsiniz.
  • Adım adım yönlendirmelerle ilerleyen meditasyon ile içsel bilgeliğimize ulaşmayı hedefleyeceğiz.
  • Meditasyon sonrasında, en önemli yeni ay ritüeli olan yeni ay niyetlerimizi ve dileklerimizi yazma uygulamamız olacak. Bunun için aşağıdaki önemli maddeleri incelemeniz faydalı olacaktır.
  • Yanınızda mutlaka kağıt ve kalem bulundurun. Dijital yazmayı kabul etmiyoruz, somut çalışıyoruz.

!!! Yeni ayın astrolojik özelliklerine uygun dileklerde bulunursanız dileklerinizin mucizevi şekilde gerçekleştiğini deneyimlersiniz.
O dönemin astrolojik teması ne ise, diğer bir deyişle rüzgâr sizin için nereden esiyor ise, dilekleriniz o temalarda olmalı. Bu nedenle akışın ilk bölümündeki açıklamaları kaçırmamak için tam saatinde yerinizi almış olmanızı tavsiye ederiz.

!!! Niyet ve dileğinizi ne zaman yazdığınız çok önemli!
Yeni ay enerjisinin güçlü olduğu zamanlarda dileklerinizi yazmalısınız. Enerji her zaman sabit değil, unutmayın. Bu uygulamamızı yeni ay enerjisinin en kullanılabilir zamanında organize etmeyi önemsiyoruz.

!!! Yazmak ve Sonrası
Uygulamaya gelirken kalem ve defterinizi getirmeyi ihmal etmeyin! Hem niyetlerimizi yazacağız hem de bazı uygulamalar ile kendimizi keşfedeceğiz. Olay sadece yazmakla bitmiyor! Kaç tane dilek yazacağız? Yazdıktan sonra ne yapacağız? vb tüm sorularınızın cevaplarını da detaylıca konuşacağız.

KATILANLAR NELER DEDİ?
Son katıldığım yeni ay meditasyonundaki niyetlerimin ışık hızıyla gerçekleştiğini görünce, evrendeki ve kendimdeki enerjiye bir kez daha saygı duydum. Bu enerji ile senkronize olmama yol açtığınız için teşekkürler!
SELİN, 35 yaşında

Katıldığım yeni ay meditasyonu ile oluşan enerjiyi yakalayıp girdim bir yola. Anlattığınız şekilde ilerliyorum. Artık korkmuyorum. Bugün ilk somut sonuçları hayatımda. Çok heyecanlıyım! İyi ki gelmişim.
BERNA, 32 yaşında

Son katıldığım yeni ay meditasyonunda bir cümleniz beni çok etkiledi. Demiştiniz ki ‘Neyi bekliyorsun? Beklersen olmayacak. Bir de hareket etmeyi dene. ‘ 16 aydır işsizdim. Cümleleriniz kulaklarımda çınladı günlerce. Nihayet kalktım, hareket geçtim. Şu an size yeni iş emailimden yazıyorum. Çok teşekkür ederim beni uyandırdığınız için!
AYDAN, 36 yaşında

Geçirdiğim 2 saatin, hayatımda bu kadar değişim yaratabileceğine inanmazdım. Oluyormuş! Bakış açımı değiştirmeme destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim!
MURAT, 35 yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.