Yalın Konserinin Ardından
Yalın Konserinin Ardından

Yalın Konserinin Ardından

Bugün heyecanlıydım.
Kendi TV programım ‘Burcu ile Pilates’in canlı yayınlarına ara verişimin ardından 4 ay geçti.
4 ay sonra tekrar canlı yayın heyecanı her yanımı sardı. Stres değil, heyecan! Çok tatlı bir heyecan. İnsanı ‘bu an’da tutan, dolu dolu yaşadığını hissettiren çok tatlı bir heyecan!
Sabah daha saat çalmadan uyandım. Yatakta daha fazla kalamadan erkenden kalktım. Malum canlı yayın, bakımlı olmak lazım. Saçları, cildi kapsamlı bir bakımdan geçirdim. Cilt bakımım için Lush’ın bir maskesini kullanıyorum, böğürtlenli olan. Mucize gibi, bir anda yepyeni bir insan çıkartıyor resmen. Sadece 15 dakikada hem de… Kesinlikle tavsiye ediyorum. Saçlarıma da protein ve nem bakımı yaptım ki yayında pırıl pırıl parlasın. Benim destekçim olsun:)

İstanbul trafiğinden korkup erken saatte yola çıktım. Birkaç aksilik ile beklentimden yarım saat geç şekilde stüdyoya ulaştım. Bu aralar zaman takıntımı terbiye etmeye çalışıyorum. Kaybettiğim 1 saniyeye bile tahammül edemeyen ‘aşırı zamana hassas’ halimle savaşıyorum. Bunun normal olduğunu, her anın tadını çıkarmam gerektiğini ve tepkilerimi seçebileceğimi kendime sıkça hatırlatıyorum.

Konsere hazırlık saatleri, olayın ne denli büyük bir prodüksiyon, ekip çalışması ve sabır gerektirdiğini hepimize bir defa daha gösterdi. Bu TV dünyasında ekranda gördüğünüz her kişinin görünmez bir kahramanı var. Ekrana çıkmadan önceki her anlarında o kişinin eli ayağı oluyorlar. BAzen anne gibi onu koruyor, şefkatle ilgileniyor, bazen disipline sokuyor, bazen en önemli detayları daha biz görmeden halledip hayatımızı mucize şekilde kolaylaştırıyorlar. Bugün benm görünmez kahramanım, ‘Burcu ile Pilates’ TV programımda da pek çok bölümde ekran önünde bana eşlik eden Gülin idi. O saatlerde hem manevi hem de her türlü detayda yanımda olan Gülin’in hakkını nasıl ödeyeceğimi, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum!

Konser başladığında Yalın da ben de heyecanlıydık. Interaktif konser deneyimi bambaşka. Başına ne geleceğini bilmiyorsun. Her şey spontane gelişiyor ve başına ne gelirse gelsin şovun devam etmesi gerekiyor. Bugün başımıza gelen aksiliklerden bahsedecek değilim, ama bugün çok şey öğrendiğimizi söylemeden geçemeyeceğim.

Günün sonunda, Turkcell’deki pozisyonumun son 6 ayında odaklandığım en temel konulardan olan bu projenin hayata geçişini görmek oldukça mutluluk vericiydi. Tüm ekip, müzik ajansımız, destek partiler çok çok çalıştık ve bugün bu canlı yayını görmek hepimiz için ayrı bir heyecan ve mutluluk idi.
Yıl sonuna kadar toplam 5 konser ile Türkiye’nin ilk interaktif konserleri yine Turkcell Müzik sitesinde canlı yayınlanmaya devam edecek.

Yalın’ın şarkılarını yıllardır çok severim. bugün kendisi ile tanışınca kendisini de çok sevdim. Birlikte çalışması kolay, pozitif, işbirliğine açık hali ile bizim tüm ekibin gönlünü fethetti. Bize iyi ki ilk konser Yalın olmuş dedirtti!

Öünümüzdeki hafta Atiye ile devam edecek konserler serimiz yine saat 15:00’te www.turkcellmuzik.com adresinde CANLI yayında olacak.
Gelin, bu interaktif deneyimi siz de yaşayın!
Görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.