Kasım Ayı Burç Yorumları
Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

Bu aydan itibaren bu sayfalarda aylık burç yorumlarımı okuyabileceksiniz.
Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ay diliyorum.
Keyifli okumalar 🙂
Koç Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Geçmiş aylar Koç burçları için oldukça yorucu ve zor idi. Şimdi dinlenme ve sakinleşme dönemi başlıyor, bu ilk güzel haber. İkinci güzel haberim para konusunda. Alacaklarınızı almak, tek seferlik işlerden ciddi miktarlarda paralar almak gibi konular bu ay Koçların gündeminde olacak. Bekar Koçlar için (özellikler bayanlar için) aşk konusunda ayın ilk günleri olumlu. Sonrasında uzun soluklu bir proje gündeminize gireceği için iş hayatınızın yoğunlaşması söz konusu.

Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Ahh keşke Boğa burcu olsaymışım dedirten güzellikte bir dönem başlıyor. Boğa burçları şans, para, aşk, sosyal ortamlar, eğlence kahkaha dolu bir döneme giriyor. Bekar Boğalar için aşk kapıda bekliyor ve bu etki yıl sonuna kadar sürecek. Evli olup çocuk sahibi olmak isteyen Boğaları da güzel haberler bekliyor, harekete geçmenin vakti geldi. İş hayatınızda işler yoluna giriyor, kazançlarınız artıyor, zihniniz berraklaşıyor ve önünüzü çok iyi görmeye başlıyorsunuz. E daha ne olsun! J Hadi bize güzel haberlerinizi verin Boğa burçları! Büyüleyici enerjinizden herkese biraz gönderin ! 🙂

İkizler Burcu Kasım Ayı Yorumu:
İkizler burcu için sağlığınıza ve formunuza odaklanmanın tam zamanı! Yürüyün, Pilates yapın, ne  isterseniz yapın, ama mutlaka spor yapın! Sonuçlarını fazlasıyla alacağınız bir dönemdesiniz. Ayrıca ev ile ilgili tadilatlar, düzenlemeler, yenilikler yapmak için ay ortasından itibaren oldukça iç açıcı bir dönem başlıyor ve bu etki yıl sonuna kadar devam edecek. Ay sonunda gerilemeye başlayacak olan yönetici gezegeniniz Merkür, bazı konularda yavaşlamanız ve kendinize vakti ayırmanız için güzel bir dönemi işaret ediyor. Bir süredir iş hayatınızla ilgili konularda bekledikleriniz olmuyor, sürekli patinaj çeker bir halde hissediyor olabilirsiniz. Bu etki bu ay itibariyle sona eriyor ve iş hayatınıza dair konular olaylar sizin lehinize gelişmeye başlıyor.

Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Yengeç’ler için bu ay gündemde aşk ve eğlence var. Bekar Yengeçler özellikle ayın başından itibaren aşk konusunda şanslılar. Kendinize iyi bakmaya ve dışarıda vakit geçirmeye gayret edin. İlişkisi olan Yengeçler ise Ay sonundan itibaren ilişkilerinde farklı ve oldukça güzel bir döneme giriyorlar. İlişkilerinde derinleşme, kurumsallaşma ve evliliğe giden yol görünüyor. Son dönemde artan harcamalarınızı kısmak için oldukça uygun bir döneme giriyorsunuz. Kısa yollara gidilecek seyahatleriniz artabilir. KAriyerinizde yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Forma girmek isteyen Yengeçler için Kasım ayı çok güzel enerjiler yayıyor. Videolar bölümündeki videoları takip ederek forma girmenin tam zamanı.

Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Aslan burçları özelikle ev, gayrimenkul, mevcut yaşadıkları ev konularında olumlu etkilere sahipler. Ev değişikliği veya alım-satım gibi konular gündemde ise oldukça kazançlı çıkacaksınız. Diğer yandan, bebeğiniz gibi sahiplanaceğiniz kendi işinizi kurmak, kendi fikirlerinizi işe dönüştürmek ve bu konuda atılım yapmak için ayın ilk yarısını değerlendirmeye bakın, evren bu alanlarda size sonuna kadar destekliyor.  Bu ayın genelinde kendi çabanızla kazanacağınız para, iş hayatınız ve dış kaynaklar yoluyla gelebilecek para alanlarında şans sizden yana. Yaratıcılığınızın arttığını, zihninizin canlandığını ayın başından itibaren hissedeceksiniz. Bu güzel etkiyi gelirlerinizi arttırmak için kullanın.

Başak Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Başak burcuna giren Mars’ın enerjisi ile her alanda güçlendiğinizi hissettiğiniz güzel bir ay sizi bekliyor. Çalışmayı seven Başaklara tam da ihtiyaçları olan enerji geliyor. Diğer yandan, bir süredir sürüncemede olan konular, özellikle ayın başından itibaren ilerlemeye ve netleşmeye başlayacak ki bu güzel bir haber. Ayın başından itibaren cazibeniz artıyor. Ay sonlarına doğru aşk konusunda güzel titreşimler sizi bekliyor.

Terazi Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Terazi’ler için rahatlama dönemi başlıyor. Son dönemde oldukça sıkıntılı aylar geçirdik. Sabrımız sınandı. Ben de Yükselen Terazi olaraki inanın ne hissettiğinizi çok iyi biliyorum. Kasım ayı güzelliklerle geliyor. İlk güzel haber para konusunda. Uzun süredir beklediğiniz ciddi miktarda ödemeler alabilirsiniz veya yeni işler yaparak para konusunda rahatlayabilirsiniz. Ayın sonuna doğru seyahatleriniz artabilir. Ayın başında sıkı çalışarak gelirlerinizi arttırmanızda, ay sonunda da seyahatlerin tadınız çıkarmanızda fayda var. Kasım ayı Terazi’ler için ayrıca özgürleşmek anlamına da geliyor. Kendimize, ilişkilere ve çevremize bakışımızda bunu hissedeceğiz ve kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Düşüncelerimiz zenginleşecek. Yazmak, entellektüel çalışmalar yapmak için çok güzel bir dönem başlıyor.

Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Öncelikle Akrep burcunda olan tüm takipçilerimin doğumgünlerini kutluyorum! Yeni yaşınızın huzur, mutluluk ve başarı getirmesi tüm kalbimle diliyorum. Geçtiğimiz ayın son günlerinde hissettiğiniz olumlu enerji halen devam ediyor. Bu enerjiyi lehinize kullanmanın tam zamanı. İş hayatınızla ilgili bir konuda kullanacaksanız evrendeki diğer gezegenlerin de olumlu etkisi alacaksınız. Bu ay ile beraber yıl sonuna kadar sürecek bir sosyalleşme etkisi sizleri bekliyor. Normalde kalabalık ortamları, partileri ve benzeri durumları sevmediğinizi biliyorum. Ancak bu yeni dönemde bu sosyalliği özellikle iş hayatınız ve çeşitli konularda şanınız/şöhretiniz için kullanma fırsatınız olacak. Bu nedenle dışarı çıkın, insanlarla konuşun, yapmak istediklerinizden herkese bahsedin, faydasını göreceksiniz. Diğer yandan bu dönemde internet, sosyal paylaşım sitelerini kendi lehinize kullanmak için çok uygun bir dönem. Kişisel blogunuzu açabilir, internette daha fazla sosyalleşebilirsiniz.

Yay Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Yay burçları, ayın ilk on gününü mutlaka dinlenmeye ve yavaşlamaya ayırın. Zira, ayın ortasından itibaren kariyerinizde parlayacağınız, güçleneceğiniz, herkesin size konuşacağı bir dönem başlıyor. Haliyle biraz koşturmaca içine gireceksiniz. Ancak bu yoğunluk içerisinde enerjiniz de Mars gezegeninin etkisi ile öyle iyi durumda olacak ki parlamanız için bundan daha güzel bir şey olamazdı. İş hayatında harikalar yaratacağınız bu olumlu enerji Nisan ayı ortasına kadar devam edecek. Hadi şimdi kolları sıvayın ve başarı hikayenizi yazmaya hazırlanın.

Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Bir süredir aşk ve ciddi ilişki arayışında olan Oğlak burçlarına güzel haberler vererek başlamak istiyorum. Ayın ilk yarısında gezegenler size aşkı getirmek için çalışıyor. Görünümünüze dikkat edin ve aşka hazır olun. Bir ilişkisi olan Oğlaklarda ise hamilelik konuları gündemde olabilir.  Çocuk sahibi olmak isteyenler için gayet olumlu enerjiler mevcut. Para konularında da güzel haberler alacağınız günler geliyor.Özellikle dış kaynaklardan gelecek maddi kaynaklı haberler yüzünüzü güldürebilir.

Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu:
İş hayatınızda fırsatları yakalamak için ayın ilk 2 haftasında gözünüzü dört açmanızda fayda var. Zira, bu dönemde ektiklerinizi önümüzdeki uzun bir dönem boyunca biçeceksiniz. Hadi biraz diş sıkıp çalışmanın tam zamanı. Eviniz ile ilgili konuların da gündeme geleceği bu ayda yenileme, değişiklik vb girişimlerde bulunabilirsiniz. Ayın sonlarına doğru kendi çabanız dışında yani dış kaynaklardan gelecek olan maddi imkanları değerlendirebilirsiniz.

Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu:
Geçmiş dönemde oldukça zor aylar geçiren Balıkların nihayet yüzü gülmeye başlayacak. Kasım ayı ile birlikte evren sizin yararınıza çalışacak. Güzel haberler öncelikle para alanında. Kazançlarınız son aylarda en sıkıntı konunuzu oluşturuyordu. Şimdi bu etki yavaş yavaaş kalkıyor ve önümüzdeki uzun aylar boyunca aniden gelen, şaşırtıcı kazançların tadını çıkartacağınız bir döneme giriyorsunuz. Diğer olumlu haber ise iş hayatında. Fırsatlar kapıda, gözlerinizi dört açın. Kasım başında yavaş yavaş düzelecek olan iş hayatınız, özellikle Ocak ayı itibariyle parıldamaya başlayacak. Detayları Ocak ayı yorumlarında bulacaksınız. Uzun dönemdir aşk tarafında da yüzü gülmeyen Balıklar için şimdi ciddi ilişkiler, nişanlanma, evlilik ufukta görünmeye başladı. Arkanıza yaslanın ve yaklaşmakta olan güzel dönemin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.